KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14156035

nr 1415 6035

Harald Gallén

(1880-1931), Finland

Signerad, daterad 1924. Akvarell, bildmått: 34x42cm, yttermått inklusive ram: 38x47cm

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 30 augusti 2021
kl 19:57:04

30/8 11:36:57 1      500 kr
30/8 19:52:04 2      Vinnande bud

Harald Gallén

Läs mer om Harald Gallén